Reklamná potlač textilu, skla, keramiky...


Ponúkame:

  • sieťotlač 
  • potlač textilu, keramiky
  • magnetky, odznaky (buttony) s grafikou podľa potreby
  • výrazné množstevné zľavy

Ak by ste mali záujem o tieto produkty neváhajte a kontaktujte nás s Vašim dopytom. My Vám obratom vystavíme ponuku. 

Technológie

Potlač textilu – Nažehlovacie fólie Flex a Flock

  • Fólie Flex a Flock sú vhodné na potlač tričiek, bavlnených a polyesterových textilov.
  • Ich základnou vlastnosťou je, že úplne pokryjú plochu textilu.
  • Flex pôsobí ako jemná pogumovaná látka, Flock má zase zamatový účinok.
  • Používajú sa na individuálnu alebo na malosériovú výrobu.
  • Správne vyrezaný tvar z fólie vyžaduje vektorovú grafiku. Nie je použiteľný v prípade fotiek, len s inými tlačiarňami (pigment, ecosolvent, UV),alebo verzie so sublimačnou technológiou.
  • Fólie sú odolné pri každodennom používaní, perú sa pri 40-60 stupňovej teplote, je možné aj suché čistenie.

SIEŤOTLAČ

Sieťotlač je jednou z najtradičnejších a svojimi možnosťami použitia aj najuniverzálnejších tlačiarenských techník na potláčanie rôznych materiálov a predmetov. Jej výhodou je možnosť potláčať širokú škálu náročnejších povrchov, ktoré nie sú ideálne rovné a hladké. Na rozdiel od ofsetovej a digitálnej tlače sa neobmedzuje iba na papier a tenké plošné materiály, ale umožňuje potláčať širokú škálu povrchov a tvarov s náročnejšou povrchovou úpravou, problémom nie je ani hrúbka, alebo veľkosť potláčaného produktu. Výkon samotnej tlače, a v konečnom dôsledku aj výrobné náklady sa odvíjajú od potláčaného materiálu, nákladu kusov a farebnosti motívu tlače, preto je použitie tejto technológie výhodné len pri objednávke väčších mnoźstiev potlačeného tovaru.

Princíp technológie sieťotlače spočíva v pretláčaní hmoty farby cez očká textilnej sieťoviny priamo na potláčaný povrch. Šablónou ktorá reguluje miesta pretlačenia farby na podklad, je prevažne polyesterová sieťovina rôznej hrúbky a hustoty, natiahnutá na pevnom ráme.

Túto technológiu odporúčame a využívame pri hromadných objednávkach väčších množstiev. Potlač touto technológiou je najkvalitnejšia a najtrvácnejšia aktuálny cenník a množztevné zľavy pri väčších objednávkach môžete vidieť tu.

DIGITALNÁ TLAČ

Veĺkou výhodou tejto technológie je, že umožňuje rýchlu a kvalitnú potlač ktorú je možné vyhotovovať v objednávkach, ktoré sú kusové (až vo veľkosti formátu A4).

V našej spoločnosti dispoujeme technológiou digitálnej  tlače pomocou špeciálneho transferového papiera na tlačiarni OKI ES 942 OWT. Túto technológiu využívame na potlač bavlneného a iného texitlu vzormi s vysokým rozlíšením (fotky, obrázky...). Technológia je výhodná pre kusové objednávky a potlač na biele ako aj farebné tričká nakoľko tlačí bielu farbu ako podklad.

Tlač bielym tonerom ponúka dizajnérom, grafickým štúdiám a ďalším firmám, ktoré sa zaoberajú grafikou, novú flexibilitu pri tlači priamo vo firme.

SUBLIMAČNÁ TLAČ

Moderná technológia sublimačnej tlače zabezpečuje najkvalitnejší digitálny prenos tlače a trvanlivosť.
Hlavné výhody sublimačnej tlače sú nízke investičné náklady, limitovaná edícia logovania, tlač fotografií. Podstatou technológie sú špeciálne chemické vlastnosti sublimačných farieb, kde pri správnej teplote a tlaku sa stanú štrukturálnou súčasťou materiálu.
Obvyklým materiálom na tlač je polyester (výnimkou je Chromablast technológia). Pri pevných materiáloch (keramika, kov, drevo, sklo a pod.), sa odporúča potiahnúť látky špeciálnym sublimačným lakom. Sublimačnou technológiou nie je možné tlačiť na kožu alebo na neošetrenú plochu. Médiá, ktoré sa používajú pri sublimačnej tlači sú atramentové sety a sublimačný papier.

Kde sa používa sublimačná tlač?
Reklama a reklamné darčeky: zástavy, tašky, šály, vankúše, obojky, oblečenie, najmä na športové veci.
Pevné materiály:plasty, dosky, hrnčeky, vankúše, puzzle a iné dekoračné materiály.
Interiéry: dlaždice, záclony, obrusy, tienidlá s emblémami vo fotoštúdiách.

Aké sú prednosti sublimačnej tlače?
Sublimačná farba je dokonale odolná voči umývaniu a čisteniu. Neostane len na povrchu materiálu, ale vnikne aj do pórov.
Za relatívne nízke počiatočné investície, ponúknete klientom originálne a kvalitné výrobky. Neexistujú žiadne vedľajšie náklady, preto je sublimačné tlač hospodárna na kusové objednávky.

Rýchly kontakt

Doprava zdarma

               INFOLINKA:
              0905 688 875
         Dostupnosť linky:
       09:00 - 18:00 PO - PIA
                   EMAIL:
          info@fajntricko.sk

  Stante sa našim fanúšikom
    odkazodkazodkaz

Akceptujeme platby kartou

  master mastercrd visa

bitcoin

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Pre zlepšenie našich služieb používame cookies. Informácie o súboroch cookies a ako môžete zabrániť ich používaniu tu.