Cenník tričiek

Cenník produktov objednaných na mieru

 V závislosti od náročnosti  a technických parametrov vzoru a počtu objednaných kusov Vám vyberieme pre Vašu požiadavku najvhodnejšiu technológiu Flex/Sublimácia/DTG - digitálna tlač/sieťotlač Cena tričiek pri objednávkach do 30ks od 5,90EUR/Ks s potlačou.

Pre plné grafické (Raster obrázky) využívame výlučne technológie: DTG - digitálna tlač alebo Sublimácia

Pri potlači viacerých kusov textilu tj. 30 a viac s obrázkom ktorý má max 5 farieb  odporúčame Sieťotlač - cenník je k dispozícii tu .

Flex -  Farebné tričká s jednofarebnou prípadne viac farebnou potlačou s jednoduchou vektorovou grafikou. Cena závisí od veľkosti obrázku, nápisu, počtu farieb a zložitosti výroby. Kvalitná a trvajúca potlač technológiou flex, flok, prípadne sieťotlačou.

Sublimácia - Jednofarebné tričká bielej farby s plne farebou potlačou vhodné pre tlačenie fotiek a plne farebných obrázkov. Potlač sublimačnou technológiou. Kvalitná a dlho trvajúca potlač.

Digitálna tlač - Digitálna tlač pomocou špeciálneho transferového papiera na tlačiarni OKI ES 942 OWT. Túto technológiu využívame na potlač bavlneného a iného texitlu vzormi s vysokým rozlíšením. Technológia je výhodná pre kusové objednávky a potlač na biele ako aj farebné tričká nakoľko tlačí bielu farbu ako podklad.

Sieťotlač: plnefarebná potlač, na bavlnenné tričká, ktorej cena sprostredkovania plne závisí od počtu kusov, farieb a veľkosti vzoru. Odporúčame len pri objednávaní väčšieho počtu kusov (cca od 30ks). Čím väčší počet tričiek tým nižšia cena. Cenník k dispozícii tu.

Cena mikín: od 17,90 EUR/ks (320 g/m2, 65 % bavlna, 35 %) - pričom konečná cena za mikinu závisí od grafického vzoru (množstva, veľkosti, náročnosti...)

Cena hrnčeka/šálky: od 4,90 EUR/ks - pričom konečná cena závisí od grafického vzoru (množstva, veľkosti, náročnosti...)

Cena obliečky na vankúš: od 5,90 EUR/ks (100% polyester) - pričom konečná cena závisí od grafického vzoru (množstva, veľkosti, náročnosti...)

Cena ostatných tovarov plne závisí od množstva objednaného tovaru, veľkosti, náročnosti výrobného procesu.

Presnú sumu stanovíme až po vyplnení formuláru.

Doprava zdarma

               INFOLINKA:
              0905 688 875
         Dostupnosť linky:
       09:00 - 18:00 PO - PIA
                   EMAIL:
          info@fajntricko.sk

  Stante sa našim fanúšikom
    odkazodkazodkaz

Akceptujeme platby kartou

  master mastercrd visa

bitcoin

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Pre zlepšenie našich služieb používame cookies. Informácie o súboroch cookies a ako môžete zabrániť ich používaniu tu.